Organizacja wesela

Wesele w życiu każdej pary to dzień wyjątkowy, o ile nie najważniejszy. Specjalizujemy się w zapewnieniu odpowiedniej oprawy tego szczególnego dnia.

Do Państwa dyspozycji są dwie, niezależne sale:
  • restauracyjna
  • bankietowa

Pierwsza z nich to sala, w której na codzień serwowane są specjały kuchni indyjskiej. Jej wystrój jest delikatny i stylowy, nie narzucający się zbyt wielką ilością ornamentów, jednak mimo to podkreślający indyjski klimat. Sala ta mieści do 80 osób. Jej atuty to przytulna atmosfera, szykowny wystrój oraz magiczne oświetlenie.

Sala bankietowa natomiast powstała z myślą o przyjęciach weselnych. Jest większa od poprzedniej, pomieści nawet do 130 osób. Jest urządzona ze smakiem i gustem, dominuje na niej kolor kremowy oraz bordowy, a wielokolorowe oświetlenie dodaje magicznego uroku. Jej największe zalety to przestronność, niestandardowe (kolorowe) oświetlenie oraz samoistnie przychodzący na myśl weselny nastrój.

Każda z sal posiada parkiet taneczny, nagłośnienie oraz klimatyzację. Stoły na przyjęcia weselne są ustawione zgodnie z preferencjami organizatorów. Ponadto, każda z sal wyposażona jest w sezonowo uruchamiany ogródek letni oraz parking do wyłącznej dyspozycji gości podczas przyjęcia weselnego.

W cenę każdego menu weselnego jest wliczony wystrój sali, stołów oraz krzeseł, a także profesjonalna obsługa kelnerska. Ponadto, oferujemy również zawodową obsługę barmańską.

Od wielu lat współpracujemy z hotelami w Sosnowcu i okolicy, dzięki czemu za naszym pośrednictwem można uzyskać korzystne warunki zakwaterowania.

Na każdą Parę Młodą czeka atrakcyjna niespodzianka podczas przyjęcia weselnego od właścicieli lokalu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom gotowi jesteśmy zająć się wsparciem organizacyjnym także w innych obszarach.